Kaakon Suunnistus ry:n jäsenseurojen yhteystiedot

Anttolan Urheilijat Heikki Manninen puh. 050-5772475 sähköposti: hemannine(at)gmail.com kotisivu: http://www.anttolanurheilijat.fi

Enonkosken Urheilijat Arto Seppänen puh. 0400 162 758 sähköposti: arto.seppanen3(at)gmail.com kotisivu:  www.enu.fi/suunnistus

Etelä-Kymen Suunnistajat Petri Hirvonen puh. 040 571 0834 sähköposti: pm.hirvonen(at)kymp.net 

Haukivuoren Kisailijat Kalle Manninen puh. 050 575 3455 sähköposti: kalle.manninen(at)kapustasalmenrakennus.fi 

Inkeroisten Terho Visa Sippu puh. 040 7545208 sähköposti: visa.sippu(at)kymp.net kotisivu: https://inkeroistenterho.sporttisaitti.com/suunnistus/

Joutsenon Kullervo Mikko Rautio puh. 050 543 2327 sähköposti: mikko.rautio(at)rokki.net kotisivu: https://joutsenonkullervo.yhdistysavain.fi/suunnistus/

Juvan Urheilijat Jari Sihvonen puh. 040 5287594 sähköposti: jari.sihvonen(at)elvera.fi kotisivu: http://www.juvanurheilijat.fi

Kaakon Rasti Veijo Riivari puh. 0400 827 340 sähköposti: veijo.riivari(at)luukku.com kotisivu: http://www.kaakonrasti.hamina-group.org

Kouvolan Suunnistajat Jyrki Hyyrynen puh. 045 122 4566 sähköposti: jyrki.hyyrynen(at)edukouvola.fi kotisivu: http://www.kouvolansuunnistajat.fi

Kuusankosken Urheiluseura Jukka Salo puh. 0400 750 180 sähköposti: jukka.salo@kimmosalo.fi kotisivu: http://www.kuus.fi

Kymin Suunnistajat Pauli Kainiemi puh. 040 663 6070 sähköposti: pauli.kainiemi(at)gmail.com kotisivu: http://www.kyminsuunnistajat.fi/ 

Lappeen Riento Veijo Pusa puh. 040 7713 474 sähköposti: veijo.pusa(at)gmail.com kotisivu: http://www.lappeenriento.fi

Lemin Eskot Jukka Kärmeniemi puh. 050 463 1536 sähköposti: jukkakarmeniemi(at)yahoo.com kotisivu: https://www.lemineskot.fi/

Luumäen Rasti Vesa Tielinen puh. 040-1284 090 sähköposti: vesa.tielinen(at)kymp.net kotisivu: http://www.luura.net

Miehikkälän Vilkas Jukka Urpalainen puh. 040-5474628 sähköposti: jukka.urpalainen(at)gmail.com kotisivu: http://mivi.suntuubi.com/

Mustalammen Pallo Pekka Saalasti puh. 0400 151 721 sähköposti: kuljetus.saalasti(at)elisanet.fi 

Navi Juha Paanila puh: 050 377 1200 sähköposti: juha.paanila(at)hotmail.com kotisivu: www.navisuunnistus.fi

Olavin Rasti Hannu Kosonen hankosonen(at)gmail.com puh 0413149031 kotisivu: www.olavinrasti.net

Raja-Karjalan Suunnistajat Jani Kiuru puh. 040 568 3910 sähköposti: jani.kiuru(at)gmail.com kotisivu: http://www.rakas.net

RAPSU Olli Pitkänen puh. 050 358 4571 sähköposti: olli.pitkänen(at)rapsu.fi kotisivu: http://www.rapsu.fi/

SK Vuoksi Kai Korhonen puh. 0400 970 174 sähköposti: kai.t.korhonen(at)gmail.com kotisivu: http://www.skvuoksi.fi

Sulkavan Urheilijat –41 Esa Repo puh. 0400 893 605 sähköposti: ketturepo(at)gmail.com kotisivu: https://su-41.sporttisaitti.com/

Valkealan Kajo Teijo Suurpää puh. 0400 881 539 sähköposti: teijo.suurpaa(at)gmail.com kotisivu: http://www.valkealankajo.fi

Vehkalahden Veikot Pasi Jokela puh. 0407233567 sähköposti: pasi.jokela(at)pp.inet.fi kotisivu: http://www.vehkalahdenveikot.fi

Ylämaan Pyrkijät Panu Karhu puh. 050 353 3526 sähköposti: pamu.karhu(at)kymp.net kotisivu: http://yhdistykset.ekarjala.fi/yp/